בחר קטגוריה
תקליטן / תקליטנים לחתונה
מוסיקה לחתונה
דיג'יי / DJ
בחר תת-קטגוריה
בחר מיקום
הכל
בצפון
בבאר שבע
בחיפה
באשקלון
בראשון לציון
בירושלים
בהוד השרון
באשדוד
אשקלון
בדרום
באילת
בקריות
באר שבע
במרכז
ברחובות

חיפושים נפוצים

גנית ועוז
 דיג'יי אמיר הוא הבחירה הטובה ביותר מבין כל הספקים שלנו באירוע! ברגע שיצאנו מהסטודיו ממש הבנו שזה זה, לא ראינו עוד אף דיג'יי אחר וישר סגרנו איתו.
כבר בפגישתנו הראשונה בסטודיו שלו הייתה אווירה של חגיגה. כמו כן, אמיר הקרין לנו חתונה של זוג אחר שהתחתן באותו מקום שאנחנו סגרנו כדי  לעזור לנו לחוש את המקום והאווירה. דיג'יי אמיר הוא מאוד מקצועי, גמיש ואיש מקצוע מנוסה שגם תן לנו טיפים. באירוע עצמו דיג'יי אמיר תמיד דאג לאווירה חיובית, הרגיש את הקהל וידע מה לשים מתי. אנו מרגישים כי היה לנו אירוע פשוט מושלם. המוסיקה בקבלת פנים הייתה בדיוק מה שקיווינו וביקשנו, המוסיקה ברחבת הריקודים הקפיצה את כל הילדים, הצעירים והמבוגרים. בקיצור, דיג'יי טוב הוא דיג'יי אשר מרגיש את הקהל ומחליט על מוסיקה מתאימה גם אם הזוג חושב אחרת. אנו ממליצים לסמוך על דיג'יי אמיר ולדאוג לאירוע שלכם - פשוט תנו לו לעשות את העבודה והוא יקפיץ לכם את הרחבה. דאגתי גם להמליץ עליו גם לאחותי שמתחתנת בעוד מספר חודשים...כדי שגם היא תהנה מאירוע מדהים.
 
המלצות נוספות
גנית ועוז
גנית ועוז
 דיג'יי אמיר הוא הבחירה הטובה ביותר מבין כל הספקים שלנו באירוע!
פרטים נוספים
רעות
רעות
דיג'יי אדם - האיש והאגדה! מי שמחפש לארגן אירוע נדיר שידברו עליו עוד הרבה אחרי תום האירוע, חייב לקחת את שירותיו של דיג'יי אדם.
פרטים נוספים
מירי
מירי
דיג'יי אדם היה מקסים ומדהים מתחילתו ועד סופו של האירוע!
פרטים נוספים
יהונתן ומעיין שאלתיאל
יהונתן ומעיין שאלתיאל
דיג'יי רועי האגדי הפך את האירוע שלנו ליוצא דופן ומושלם!
פרטים נוספים
יוסי
יוסי
וואו...כל מילה אחרת מיותרת! אין מילים אחרות איתן ניתן לתאר את רועי. כבר לאחר הפגישה אתה רוצה להזמין אותו בתור חבר ולא רק בתור דיג'יי חתונות. דיג'י רועי בהחלט העניק מופע מרגש שהרים את כל הרחבה.
פרטים נוספים
עקבו אחרינו
צרו איתנו קשר
כתובת:הברזל 38, תל אביב.
מיקוד: 6971054
טלפון: 072-394-3657
© כל הזכויות שמורות לכאן לזוגות