בחר קטגוריה
תקליטן / תקליטנים לחתונה
מוסיקה לחתונה
דיג'יי / DJ
בחר תת-קטגוריה
בחר מיקום
הכל
בצפון
בבאר שבע
בחיפה
באשקלון
בראשון לציון
בירושלים
בהוד השרון
באשדוד
אשקלון
בדרום
באילת
בקריות
באר שבע
במרכז
ברחובות

חיפושים נפוצים

אודות
כאן לזוגות הינה חברת ארגון והפקת חתונה מנוסה אשר מתאימה את אנשי המקצוע הנכונים ביותר עבור זוגות העתידים להתחתן. אנו דואגים לכל הסידורים הקיימים לפני שמתחתנים ובזמן החתונה עצמה: התמקחויות על העלויות עם הספקים ופיקוח על איכות העבודה ביום הגדול. כך שאתם, תוכלו להיות לגמרי רגועים מבחינת העלויות ודאגות מיותרות אחרות.

לפני 11 שנים, חברתנו החלה את דרכה כצוות קטן עם השאיפה להוריד את נטל ארגון החתונה, התרוצצויות והפגישות עם הספקים, מהזוג המאורס. כעת, אנו גאים על לקיחת חלק במאות ימי חתונה בלתי נשכחים של זוגות מאושרים ומחויכים להם הצלחנו להתאים את תקליטני החתונות אשר עומדים בתקציב של הזוג, בעלי אופי נעים, מקצועי וניסיון עשיר.

אנו מציעים לקהל לקוחותינו תקליטני חתונות מנוסים במוסיקה לאירועים שונים ובהתאם לצרכים ורצונות של כל זוג בשלל סגנונות מוסיקה שונים אשר יתאימו לטעם של כל מוזמן. אתם יכולים להיות בטוחים, אנו עובדים עם מיטב התקליטנים אשר הינם מנוסים ומקצועיים, נבחרו בקפידה והוחתמו על הסכם אשר מבטיח ללקוחותינו אירוע איכותי וחוויה ייחודית.

מאז הקמת החברה, הצוות שלנו התרחב וכעת מונה אנשי תפעול והפקת חתונות מוכשרים עם אצבע על הדופק לגבי כל מה שמעניין וחדשני בתחום המוסיקה לאירועים, על מנת לספק לכם וליקרים לכם חתונה בלתי נשכחת.
עקבו אחרינו
צרו איתנו קשר
כתובת:הברזל 38, תל אביב.
מיקוד: 6971054
טלפון: 072-394-3657
© כל הזכויות שמורות לכאן לזוגות